Събота, 18- ти Май
ГОРЕЩИ НОВИНИ
Начало / Новини / Спорт
Купата на ЦЕВ пътува за Добрич

Добрич ще бъде домакин на четвъртфиналистът за Купата на ЦЕВ - мъжкият волейболен тим на Томис (Констанца).
Отборът идва още на втори януари. Заедно със звездните спортисти ще дойде и треньорът Мартин Стоев, придружен от българските волейболисти – Андрей Жеков, Владислав Иванов и Дмитрий Бахов. Състезателите от Румъния ще тренират 10 дни.
Града разполага с чудесна спортна база и често посреща отбори, които желаят да се подготвят за важен мач. Един сред тях бе и турския Чанаккале Беледийеспор, който е воден от сръбския треньор с български паспорт Драган Нешич. Спортистите отседнаха в Парк хотел Изида, проведоха две контроли в зала "Добротица" с Левски волей и победиха носителките ни на Купа "България" с 4-1 и 4-2 гейма.
Снимка: sporta.bg