Четв, 25- ти Април
ГОРЕЩИ НОВИНИ
Начало / Новини / Добрич
Мирослав Живков: Добруджа 07 направи уникален обрат

„Въпреки добрата концентрация на Славия и липсата на двама играчи от състава ни, момчетата на Добруджа 07 постигнаха много важна победа.“ Това заяви треньорът на добричлии Мирослав Живков. Той разкри, че отборът е работил усърдно за срещата и през цялото време волейболистите са осъзнавали реалната опасност от преобръщане на мача в полза на противника. Живков добави, че момчетата на Добруджа 07 са изиграли перфектен първи гейм, но във втория са допуснали няколко грешки заради агресивните атаки от страна на врага. Наставникът похвали играчите си за колективната игра в екип и изтъкна ключовата игра на Петър Милушев. Той благодари на феновете, които са подкрепяли добричлии в софийската зала „Христо Ботев“ и обеща повече работа за изчистване на грешките.

Добруджа 07 се разписа с третата си победа в Суперлигата на България, след като би домакините от Славия с 3:0. В първия гейм добруджанците нямаха шанс за превъзходство на полето, но адекватното упорство от страна на победителите извади Славия от категорията на победителите.
Снимка: viaranews.com