Събота, 18- ти Май
ГОРЕЩИ НОВИНИ
Генерал Тошево определи спортист на годината

И тази година Община Генерал Тошево награди най-добрите си спортисти за годината. Комисия, която бе определена лично със заповед на кмета, определи най-добрите 10 спортисти на града и най-добрия треньор.

Така на почетната Първа стълбичка се качи Станислава Пархова. Младата тенесистка на маса може да се похвали със силна година в професионален план. Пархова спечели бронзов медал на Държавно индивидуално първенство за момичета да 15 години,  бронзов медал на Държавно първенство при двойките, 9 място в крайното класиране на турнир „Млад олимпиец”, 4 място за есенния полузесон в Северна България, 4 място на първи етап на турнир "Млад олимпиец", 6 място на Международен турнир Албена. Освен това младата тенис надежда на Генерал Тошево помогна на градския отбор да се класира до финала на Държавно отборно първенство за 2014 година.
Стойо Стоев от Баскетболен клуб „Спортбаскет – ГТ” бе определен за треньор на годината.

Лично заместник кмета Георги Георгиев и общинския съветник Станка Стоева връчиха парични награди и купи на печелившите.